تریجر

دستگاه طلایاب Treasure TrailBlazer

 دستگاه طلایاب

Treasure TrailBlazer یکی از مدرنترین و در عین حال ساده ترین دستگاه ها در این زمینه که این دستگاه طلایاب را به یکی از پرطرفدارترین دستگاه های طلایابی تبدیل کرده است .

این دستگاه خیلی به سرعت آماده استفاده میشود و با دقت بسیار بالا هدف را ردیابی میکند.

عمق نفوذ دستگاه تا ۷۰متر و تا کیلومتر ها قادر به ردیابی هدف یابی میباشد .البته بستگی به مواد معدنی خاک و شرایط جوی و حجم هدف هم دارد.

اول شما نوع هدف را که میخواهید جستجو کنید با تنظیم فرکانس دستگاه مشخص میکنید و بعد مسافتی را که میخواهید جستجو کنید برای دستگاه مشخص میکنید و بعد اندازه هدف را برای دستگاه مشخص میکنید که به دنبال هدفی با چه اندزه ای هستید مواد معدنی زمین ذرات و آلودگی خاک اطراف بسیاری از هدفها , از جمله مواردی است که اکثر جویندگان را به خطا می اندازد , با فیلترهای گوناگونی که در این دستگاه نصب شده است این مشکلات حل شده است و دستگاه شما را به طرف هدف درست می برد.

با این دستگاه طلایاب در زمین های بسیار سخت و یا پر از مواد معدنی به راحتی می توانید کار کنید .همچنین با این دستگاه تشخیص اتاقک یا تونل بسیار آسان شده است .

دستگاه طلایاب

همچنین به خاطر ضدآب بودن برای جسنجو در کف رودخانه ها یا حوضچه ها یار روزهای بارانی یا کنار ساحل بسیار مناسب است .با وجود پیچیدگی و کارایی بالای دستگاه استفداده از آن بسیار ساده است .

امتیاز دهی post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس مستقیم